Контакти в Україні

Якщо ви хочете зв’язатися з представником Servas-Україна – будь ласка, надішліть запит через форму зворотного зв’язку (див нижче).Якщо ви хочете, щоб зареєструватися в нашому суспільстві – зв’яжіться з Національним Секретарем Servas-Україна.Ми відповідаємо на листи протягом дня.

Розташування

46011 Тернопіль
Ukraine

+380352-401-000

+38098-664-73-11

feedback@servas.org.ua

Будь ласка, зателефонуйте нам

Понеділок - П'ятниця - з 9 до 18
Субота і неділя - з 9 до 13

Наш час: GMT+2

Час відгуку: 24 годин

Сервас – Україна сторінка Facebook

Команда Сервас - Україна

Ось ключові особи, які відповідають за роботу Servas-Україна.

Сергій Кібіткін
UA Servas Національний секретар

Servas Ukraine Національний секретар, Servas Traveller, Servas Host, Day Host. Він знаходиться в Тернопілі, в Західній Україні.

Євген Гвоздецький
Youth Contact

Молодіжні Контакти і місцевий координатор, Servas Traveller

Про Servas Україна

Servas-Україна є українська філія Servas International. Наші представники знаходяться у великих областях України: Західна частина (Львівська область, Тернопільська область, Івано-Франківська область, Центральний район (Київ).

Київ

Київ є столицею і найбільшим містом України. Він розташований в північно-центральній частині країни на річці Дніпро. Доступно для Servas-Traveller (Day-Host, Host)

Львів

– Місто та Львівська область в західній частині України. Адміністративний центр регіону місто Львів. Доступно для Сервас Traveller (Day-host)

Тернопіль

– Місто та Тернопільська область в західній частині України. Адміністративний центр регіону місто Тернопіль. Доступно для Сервас Traveller (Day-Host, Host)

Івано-Франківськ

– Івано-Франківськао бласть також називають Прикарпаття. Область (регіон) в західній частині України. Адміністративний центр місто Івано-Франківську. Доступно для Сервас Traveller (Servas-host)

Північно-Східна частина України

– Харківська область, Дніпропетровська область – ми чекаємо нових запитів членів Servas.

Центральна частина України

– Одеська область, Житомирська область, Вінниця область – ми чекаємо нових запитів членів Servas.

Мапа Сервас-Україна

Карта розміщення Сервас-представників по Україні

Servas Ukraine Map (by Regions, Oblsats)

Мапа Сервас Учасників (по областях країни)

Відео-мапа Servas Україна по розміщенню hosts, day-hosts

Цікави факти про Україну

Ukraine is a country in Eastern Europe.[It has an area of 603,628 sq. km (233,062 sq mi), making it the largest country entirely within Europe.

Що таке Servas?

Servas Logo

Servas (Сервас) є міжнародною організацією, яка виникла у 1947 р. з метою боротьби за мир у всьому світі. Спочатку організація звалася “Peacebuilders”. Сьогоднішня назва перекладається з есперанто як «Я служу» (мається на увазі «я служу справі миру»). Адже придумали її студенти, яким здавалося, що коли їздиш в іншу країну, набагато краще зупинятися в гостях один в одного, ніж у готелях. У цьому полягає головна ідея. Щоб не було воєн, потрібно, щоб люди подружилися один з одним і змогли добре один одного зрозуміти. Тому, приїжджаючи в іншу країну, зупиняючи один у одного в гостях, зможуть краще зрозуміти іншу країну, іншу культуру, інший спосіб життя. З 1973 р. Servas International визнаний як неурядова організація, що діє під егідою ЮНЕСКО.

Організація має три статусу:

You can select the desired option

Servas Host

– людина або сім’я, у яких можна зупинитися, коли приїжджаєш в іншу країну або місто. За неписаними правилами Серваса можете залишатися на одному Сервас-хості тільки на дві ночі (можна і більше, але тільки якщо власник Хоста сам це запропонує). З ним Ви зможете подружитися і поспілкуватися, а якщо у нього є час і можливість, то він покаже Вам своє місто.

Servas Day Host

– люди, у яких не можна зупинитися, але які із задоволенням поводять Вас по місту і проведуть цікаву екскурсію. Цей список буде доступний тільки Сервас-мандрівникам.

Servas Traveler

– людина або мандрівник, який зупиняється біля Servas Host. При цьому він зовсім не зобов’язаний приймати когось в себе. Якщо Ви стали Сервас-мандрівником і вирішили поїхати в іншу країну, то отримуєте список Сервас-хостів тієї країни, у яку будете їхати. У списку будуть вказані необхідні дані про кожного члена Серваса.

Про дружбу

Аристотель

Грецький філософ 384-322 до н.е.

Дружба – найнеобхідніше для життя, так як ніхто не побажає собі життя без друзів, навіть якщо б він мав усі інші блага.

Наші Міста

Найбільш цікаві міста України (для мандрівників і туристів Сервас)

Офіційний блог Сервас-Україна

Спеціальна інформація про Сервас Україна та інформація з веб-сайту, доступного в цьому блозі:

Ласкаво просимо в Рурської Метрополіс з 16 по 18 вересня

Інформація для членів Servas України: Servas Німеччина хотіла б запросити Вас в Рурський регіон. Рурська область, розташована на заході Німеччини в землі Північний Рейн-Вестфалія, знаходиться приблизно в 60 км на північний схід від Кельна. (www.metropoleruhr.de) Раніше тут була лише сталь і вугілля, але сьогодні ви знайдете гарні парки, сади і зони відпочинку, де люди люблять […]

Як створити Веб-сайт Servas самому?

Головне питання: навіщо регіональній Servas-організації потрібен Веб-сайт?   Для цього є 7 причин: Причина 1 – через Веб-сайт ви можете популяризувати ідеї Servas у вашій країні Причина 2 – Сайт Сервас працює цілодобово, навіть коли ви спите або перебуваєте в поїздці, отже ви можете пропагувати ідеї Сервас практично цілодобово Причина 3 – Швидко і легко […]

Регіональна зустріч Сервас в Грузії – травень 2015

Всім привіт! Gamarjoba! Невеликий звіт про Регіональній нараді Сервас Грузія яке пройшло 1-5 травня 2015: У період 1-3 травня 2015 три представники української частини Сервас-Україна взяли участь у засіданні та виступили з доповіддю про Україну. В той час, ми зустріли багато цікавих людей, і обмінялися нашими поглядами і новинами. На наш погляд, зустріч була дуже […]

Чому мені подобається Servas?

До мене часто звертаються люди і питають: «Що такого ти знайшов у цьому Servas?» Дійсно, чому мені подобатися ця організація? Постараюся відповісти в цій статті. Звичайно, з одного боку, я не ветеран цієї організації з 30 річним стажем, але я маю стаж майже 5 років, скільки я входжу в цю організацію. Цей час повністю переконав […]

Новини Servas International – Березень – Квітень 2015

Новий журнал Сервас був опублікований на днях. Ви можете ознайомитися з електронною версією документа у форматі PDF. Останні новини, плани розвитку організації на наступний рік, інформація про проведення міжнародної зустрічі в Новій Зеландії доступна в даному журналі. А також багато цікавих статей та новин від представників Сервас з різних країн. <a href=”//servas.org.ua/files/ServasNews_05-01_Mar-Apr-2015.pdf”><img class=”wp-image-2540 size-full” src=”https://servas.org.ua/wp-content/uploads/2015/03/Servas-international-news-letter.jpg” […]

Перша міжнародна зустріч Servas Румунія 2015

Румунія красива країна з великою кількістю традицій, багатою і різноманітною культури. Ця країна і область, де буде відбуватися зустріч дуже багата міфами і легендами. Детальніше про Румунію – сторінка Вікіпедії   Дата: середа, 29 липня – Неділя 2-го серпня 2015 Де саме: Раснов (Rasnov) (15 км від Брасово (Brasov)) Як дістатися до Раснова з України (з […]